DİŞLİ ÜRÜNLERİMİZ

Dişli imalatında son teknoloji…

DİŞLİ İMALATI

Yaygın olarak çeşitli dişli imalatı ile her türlü helis dişli, düz dişli, düz konik dişli, zincir dişli, konik helis dişli, spiral konik dişli, hipoid (ayna mahruti) dişlileri ve millerin üretiminde son teknolojiyi kullanarak uluslararası standartlarda uygun üretebilmektedir.

Ziraat Makineleri Dişlileriİş Makineleri DişlileriRedüktör DişlileriOtomotiv Aktarma ve Şanzıman Dişlileri imalatı  yapılmaktadır.

Dişli çeşitlerimizin kapasiteleri ve dişli çapları;

  • Ø 10 mm ve Ø 1000 mm’ ye kadar düz ve helis dişli,
  • Ø 25 mm ve Ø 650 mm’ ye kadar konik dişli ayna mahruti,
  • Ø 20 mm ve Ø 650 mm’ ye kadar iç dişli gruplarıdır.
neon makine disli imalatı

DİŞLİ ÜRETİM GRUPLARIMIZ

Dişli Üretimi

Dişli imalatıda Neonmakine olarak,  Dişli imalatı konusunda kandromuzdaki mühendislerimiz ve teknik personelimiz, ekipmanlarımız ile ihitiyaç duyulan hemen hemen  bütün dişli  ve dişli yedek parça imalatını ve satışını yapmaktayız.

İş Makineleri Dişlileri

Neonmakine dişli imalatında, iş makineleri dişlileri üretimimiz vardır. Edindiğimiz  yılların getirdiği tecrübeler ile her marka iş makinası dişli imalatını yapmaktayız. İş makineleri dişli imalatlarımızı  baştan sona mühendislerimiz ve kalite personellerimiz ilebüyük bir titizlikle, sorunsuz bir şeklide tamamlamaktayız.

İş makineleri dişlileri imalatının ne kadar hatasız ölçümler ile üretimi yapılması gerektiğin farkındayız, bu konuda özel prosedürler uygulayarak, firmamız en ufak detayları dahi gözden kaçırmamak için çok dikkatli çalışmaktayız. Bunun için CMM ve Klingelnberg gibi ölçüm cihazlarını kullanarak en ufak hataları bile belirleyebiliyoruz. İş makineleri dişli imalatında firmamızı tercih ederek zamandan ve paradan tassaruf edebilirsiniz.

Tarım Makineleri Dişlileri

Tarım makineleri dişlilerinde her çeşit tarım makinelerinin yedek parça ve dişli  imalatını fabrikamızda yapmaktayız.

Tarım makineleri dişlileri, tarım endüstrisinde yayın bir biçimde kullanılmaktadır. Tarım dişlileri, traktörler, tarım makine şanzımanları, yem karma şanzımanlarında gibi kullanım alanları vardır. Tarım makineleri dişlileri, traktör ve tarım araçlarının mekanizmalarında kullanılır. Genel olarak sozsuz dişliler, helisel dişliler, düz dişliler ile birlikte kullanılabilirler.

Tarım Makineleri Konik Dişlileri

Konik dişli çarkların en önemli avantajlarından biri ise diğer dişli çeşitleriyle kıyaslandığında daha dayanıklı olmalarıdır. Konik dişliler yüksek tork gereksinimlerini zorlu koşullarda karşılamak için tercih edilmektedirler.

Konik Dişli, güç aktarma sistemlerinin bir elemanı olarak, Tarım makineleri endüstrisinde oldukça fazla kullanılmakta ve genellikle 90 derece güç aktarmalarında, gerekli olduğu uygulamalarda kullanılan dişli çeşididir. tarım makineleri konik dişlileri tek yönlü kuvveti yatay veya dikey başka bir yöne 90 derece yön değiştirici olarak kullanırlar, kullanım şekline ve farklı açılarda çalışabilmektedirler.