BİZ KİMİZ?

1983 yılından bu güne…

1983 yılında kurduğumuz “Mutlu Yedek Parça Sanayi” ile helezon imalatı üzerine üretime başladık. Sonraki yıllarda helezon ile sınırlı kalmayıp, dişli imalatına da yöneldik. Sektörde yer edinen şirketimiz, uzun seneler üretimine devam ederek, imalatçıların dişli ve helezon konusunda tedarikçisi oldu.

2001 yılı itibariyle yeni bir oluşuma giden firmamızla, şu an faaliyet gösteren Neon Makine’yi kurduk. Çalışmalarımızı hızlandırıp; teknoloji ve müşteri ihtiyaçlarına göre stratejiler belirledik. Bu yeni oluşum ile beraber otomotiv sektörüne hizmet vermeye başladık. Ziraat Makineleri Dişlileri, İş Makineleri Dişlileri, Redüktör Dişlileri, Otomotiv Aktarma ve Şanzıman Dişlileri imalatı yaparak, zaman içinde çok daha güçlü ve dinamik bir şirket haline geldik.

Neon Makine olarak, yurtiçi satışlarının dışında özellikle Avrupa ülkelerine yaptığımız ihracatla, ülke ekonomisine fayda sağlamaktayız. İmalat sektöründe uzmanlaşmış kadromuz ve fabrikamızla, ürettiğimiz ürünlerde pazar lideri konumundayız. Son dönemlerde yaptığımız yeni yatırımlarla, çok daha modern ve büyük bir fabrikada üretim yaparak ilerlemeye devam etmekteyiz. Kurumsal değerler ve insan kaynakları eğitimlerine ağırlık vermekte; tecrübeli ve eğitimli kadro yapımızla her geçen gün gelişmekteyiz.