ŞANZIMANLAR

üretiminde son teknoloji…

ŞANZIMAN İMALATI

Şanzıman üretiminde son teknolojiyi kullanarak uluslararası standartlarda uygun üretebilmektedir.

ŞANZIMAN ÜRETİM GRUPLARIMIZ

Tarım Makineleri, Vinç ve Araç Üstü Ekipmanlar İçin Planet Şanzımanlar

Tarım makineleri için şanzıman imalatı yapmaktayız. Vinç ve araç üstü ekipmanlar için planet şanzımanlar üretmekteyiz.
Müşterilerimizin isteklerine göre  özel şanzımanlar da üretmekteyiz. Kandromuzdaki mühendislerimiz ve teknik personelimiz, ve ekipmanlarımız ile dişli imalatı yapıp, kusursuz planet şanzımanlar üretebilmekteyiz.

Tek Diskli Gübre Serpme Makineleri İçin Şanzımanlar

Tek Diskli Gübre serpme makineleri mahsul ekiminden önce veya mahsul ekiminden sonraki zamanlarda kullanılır. Gübre serpme makinasının kullanım amacı toprak ve mahsul verimini arttırmaktır.  Tek Diskli Gübre serpme makineleri için şanzımanlar sırttan veya alttan bağlamalı diye ikiye ayrılır. Müşterilerimizin isteğine göre her türlü yapıda şanzıman üretimimiz mevcuttur.

Çift Diskli Gübre Serpme Makineleri İçin Şanzımanlar

Çift Diskli Gübre serpme makineleri mahsul ekiminden önce veya mahsul ekiminden sonraki zamanlarda kullanılır. Gübre serpme makinasının kullanım amacı toprak ve mahsul verimini arttırmaktır.  Tek Dişli Gübre serpme makineleri için şanzımanlar sırttan veya alttan bağlamalı diye ikiye ayrılır. Müşterilerimizin isteğine göre her türlü yapıda şanzıman üretimimiz mevcuttur.

 

Çift Diskli Uzak Ara Gübre Serpme Makineleri için Şanzımanı

Çift Diskli Gübre Serpme Makineleri için Vites Şanzımanı

Tarım Makineleri için Çeşitli Devir Düşürücü Redüktörler

Tarım Makineleri için çaşitli devir düşürücü redüktörler üretmekteyiz. Bu redüktörler çeşitli tarım makinelerinin motorlarına bağlanarak, motorun devrini düşürmeyi ve torkunu yükseltmeyi hedeflemektedir. Bu sayede motorun yani tarım makinesinin hızını yada gücünü kullanacağınız projeye göre ayarlama imkanı sağlamış olursunuz.